PŮJČKA PRO PODNIKATELE

Půjčky pro OSVČ jsou velice složité a obtížné. Většina nebankovních a bankovních institucí má v podmínkách aspoň dvě daňové přiznání u kterého předloží vykázaný zisk. A to začíná problém jelikož většina má nulové daňové přiznání. Tudíž půjčka bude zamítnuta. Jedna varianta je mít ručitele nebo ručit vlastním majetkem.

 

Půjčky online pro podnikatele

Půjčky online jsou odproštěny od veškeré byrokracie a dokladování všemožných dokumentů. Stačí mít po ruce PC, internetové připojení, občanský průkaz či jiný doklad totožnosti a věnovat pár minut sepsáním online žádosti.

U půjček online nás nezajímá v jakém jste rodinném stavu, kolik vyživujete dětí či jste někdy měli problém se zpožděnou splátkou. Pokud potřebujete pár tisíc, či pár desítek tisíc nebudou Vás zatěžovat ani podmínkou zvanou ručitel či zástava. Při velkých úvěrech samozřejmně potřebujete buď ručitele, nebo movitý majetek.

Největší výhodou je okamžitý přístup k penězům, a to doslova do několika minut. To znamená, že ráno zažádáte, odpoledne nakupujete. Co jiného si víc přát, než mít možnost potřebné peníze ihned využít díky takovéto půjčce.

Mít dostatek peněz je v dnešní době určitá potřeba a zajisté se to vyplácí. Zbavíte se tím tak spousty starostí, a neduhů, které Vás poslední dny třeba trápí a nedají Vám spát.

Inzerce půjček

V této rubrice nejsou žádné články.